Sprookjes uit de Tovertuin
Guusje Nederhorst
Nederlands | 19-02-2025 | 52 pagina's
9789493216303
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 12,50
Korte beschrijving/Annotatie
In deze magische voorleesbundel vertellen en beleven de vriendjes zes klassieke sprookjes opnieuw met elkaar. Maar nu met een Tovertuintwist!
Tekst achterflap
Sprookjes uit de Tovertuin is de nieuwste magische aanwinst in de Woezel & Pip voorleesbundelreeks! Woezel en Pip en hun vriendjes zijn dol op sprookjes, maar hoe gingen die verhaaltjes ook alweer precies? De kikkerprins wil altijd kikker blijven, Roodkapje wordt vriendjes met de wolf, Hans en Grietje ontmoeten de tandenfee, de prins van Assepoester speelt het liefst in de zandbak en de stiefmoeder van Sneeuwwitje stuurt Sneeuwwitje op vakantie naar het land van de zeven dwergen omdat zij de liefste wil zijn. In deze magische voorleesbundel vertellen en beleven de vriendjes de klassieke sprookjes opnieuw met elkaar. Maar nu met Tovertuintwist! Sprookjes uit de Tovertuin zorgt voor een voorleesmoment vol fantasie en plezier!
Recensie/Quote
In de tovertuin van tante Perenboom vertellen Woezel en Pip aan dierenvrienden hun eigen versie van zes bekende sprookjes zoals Roodkapje en de kikkerprins. Al het 'enge' en symbolische is weggelaten. Zo gaat het bij Assepoester om een schepje in plaats van een muiltje en trouwt het meisje niet met de prins maar gaat ze met hem in de zandbak kastelen bouwen. De heks van Hans en Grietje verandert in de Tandenfee. Er is gebruikgemaakt van dialogen en een gemoedelijke verteltrant.
Slogan/Promotie
Woezel en Pip en hun vriendjes zijn dol op sprookjes, maar hoe gingen die verhalen ook alweer precies? De kikkerprins wil altijd kikker blijven, Roodkapje wordt vriendjes met de wolf, Hans en Grietje ontmoeten de tandenfee, de prins van Assepoester zit het liefst in de zandbak en de moeder van Sneeuwwitje vraagt elke morgen: “Spiegeltje, spiegeltje aan de wand, wie is de liefste van het land?” Als nieuwste aanwinst in de commerci le reeks van voorleesbundels zorgt ‘Sprookjes uit de Tovertuin’ voor een voorleesmoment vol fantasie en plezier!
Biografie
Guusje Nederhorst (1969 – 2004) is een Nederlandse actrice en kinderboekenauteur. Met haar grenzeloze liefde voor kinderen en dieren bedacht Guusje een magische wereld die voor alle kindjes veilig en vertrouwd zou voelen: een Tovertuin vol dierenvriendjes. De verhalen over Woezel & Pip, die na haar overlijden werden gebundeld en uitgebracht, werden meteen een doorslaand succes. Nu al bijna twee decennia later zijn Woezel & Pip nog steeds de beste vriendjes van honderdduizenden kindjes. Een vast deel van de opbrengst van alle Woezel & Pip producten wordt afgedragen aan ‘Woezel & Pip Helpende Pootjes’, waarmee goede doelen worden ondersteunt die zich inzetten voor liefdevolle, veilige, gezonde en positieve omstandigheden voor elk kind of elk dier.
Inhoudsopgave
Roodkapje Hans en Grietje De Kikkerprins Sneeuwwitje De Gelaarsde Kat Assepoester
Details
EAN : | 9789493216303 |
Uitgever : | Singel Uitgeverijen |
Publicatie datum : | 19-02-2025 |
Uitvoering : | Hardback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 258 mm |
Breedte : | 217 mm |
Dikte : | 10 mm |
Gewicht : | 406 gr |
Status : | Bestelbaar |
Aantal pagina's : | 52 |
Reeks : | Woezel & Pip |
Keywords : | magie;magisch;pip;sprookje;sprookjes;tovertuin;voorleesbundel;voorleesverhalen;voorlezen;woezel |