Mattheüs
Klaas Hoekman
Nederlands | 15-04-2026 | 97 pagina's
9789465461847
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
22,53
Tekst achterflap
De Koning is gekomen! Wie is die man die stormen kan sussen, zieken geneest met één aanraking en spreekt over een wereld die compleet op zijn kop staat? In dit boek ontdek je het bijzondere verhaal van Jezus, zoals de leerling Mattheüs het opschreef. Reis mee van de stal in Bethlehem naar de bergen van Galilea en de straten van Jeruzalem. Ontdek dat Jezus niet een koning is met een gouden kroon en een leger, maar een Koning die komt voor de kleinen, de zoekers en de dromers. Mattheüs: herverteld voor kinderen brengt de eeuwenoude woorden van de Bijbel dichtbij. Met duidelijke taal en korte inleidingen per hoofdstuk leer je de belangrijkste lessen van Jezus kennen: over vriendschap, eerlijkheid en een Vader in de hemel die zelfs de mussen niet vergeet. Een koninklijk avontuur om samen te lezen en nooit meer te vergeten.
Details
| EAN : | 9789465461847 |
| Uitgever : | Brave New Books |
| Publicatie datum : | 15-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 241 mm |
| Breedte : | 161 mm |
| Dikte : | 17 mm |
| Gewicht : | 294 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 97 |