Het Lied van de Ordening
Klaas Hoekman
Nederlands | 14-04-2026 | 23 pagina's
9789465461786
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
12,72
Tekst achterflap
Wist je dat de schepping begon met een rommelig zootje? In veel Bijbels lijkt het alsof God de wereld uit een hoge hoed tovert, maar de oudste woorden van dit verhaal vertellen iets anders. Ze vertellen over een God die de tijd neemt, die de aarde aanmoedigt en die de grootste zeemonsters als speelgoed ziet. In deze bijzondere hervertelling ontdek je Genesis 1 opnieuw. Met respect voor de historische achtergrond en oog voor de ambiguïteit van de taal, wordt het begin van de wereld een lied van rust, ordening en hoop.
Details
| EAN : | 9789465461786 |
| Uitgever : | Brave New Books |
| Publicatie datum : | 14-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 3 mm |
| Gewicht : | 47 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 23 |