GENESE
A.E.J. Kaal
Nederlands | 15-04-2026 | 77 pagina's
9789465389189
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
22,73
Voorraad in de winkel
POD (Beschikbaar als print-on-demand.)
Tekst achterflap
GENESE: de titel betekent ‘wording’. Het boekje gaat over het ontstaan van het geloof in Jezus Christus. Wie was Jezus in zijn eigen ogen? Wie was hij in de ogen van degenen, die in zijn leven en sterven de kiem zagen van een nieuw geloof? Het boekje bevat een aantal opstellen rond deze vragen en sluit af met discussievragen, waardoor het boekje goed bruikbaar is voor gespreksgroepen.
Details
| EAN : | 9789465389189 |
| Uitgever : | Brave New Books |
| Publicatie datum : | 15-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 241 mm |
| Breedte : | 161 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 246 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 77 |