Daniëls Ziel
Hans Schoenmakers
Nederlands | 26-02-2025 | 260 pagina's
9789465095615
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 23,50
Korte beschrijving/Annotatie
Het tweede deel over de belevingen en ervaringen van Daniël, Julia en Zielsbegeleider Jonathan in hun Hemel van Licht. Hun verdere ontdekkingstocht naar eigen Ziel, Liefde en Waarheid.
Tekst achterflap
Nu Daniël alweer een tijdje in de Hemel woont, begint voor hem het Hemelse Beleven pas goed. Met vriendin Julia en Zielsbegeleider Jonathan komt hij voor grote keuzes te staan. Keuzes die eigenlijk voor een vijftienjarige jongen niet meevallen. Doch Daniël is echt wel in staat om het geheel te overzien. Al blijft hij uiteraard wel ‘Daniël’! Verlegen, onhandig, soms zelfs wat ‘onbeleefd’. Het hoort er allemaal bij. Leren is de bezigheid, waar fouten maken een deel vormt van dat leerproces. Dat is Daniëls Hemel ten voeten uit. Bezoeken aan Lourdes en Rome, Hemelse disputen over Hamlet, de Tien Geboden van Mozes als ook een confrontatie met de ‘Ergste Vijand’. In dit deel komt het allemaal voorbij!
Biografie
Al bijna vijfendertig jaar beleeft Hans (1955) een innige verbondenheid met Hemel, religie, mystiek, filosofie en meditatie. Vanuit de kern van deze verbondenheid is dit boek tot stand gekomen. Als tweede deel van de Trilogie over het Hemelse leven van Daniël. De persoonlijke ervaringen met deze verbondenheid vormen de 'grondstoffen', welke dit verhaal vormgeven. Hans noemt zich liever de 'schriftsteller' dan de schrijver van dit verhaal. Hij hoefde enkel maar op te schrijven wat zijn Ziel hem ingaf. Aan hem de feitelijke taak om het geheel in boekvorm om te zetten. Het resultaat van dit tweede deel ligt thans voor u.
Details
EAN : | 9789465095615 |
Uitgever : | Boekscout |
Publicatie datum : | 26-02-2025 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 240 mm |
Breedte : | 159 mm |
Dikte : | 26 mm |
Gewicht : | 436 gr |
Status : | Te bestellen |
Aantal pagina's : | 260 |