Westerwolde is niet anders

Sjoerd Visser


Nederlands | 25-09-2024 | 134 pagina's

9789465092324

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 20,50

 Voorraad in de winkel
   Te bestellen




Korte beschrijving/Annotatie

De derde bundel verhalen en gedichten over Westerwolde, buitengebied van Zuidoost-Groningen langs de Duitse grens. Ontdek dit nieuwe literaire landschap.

Tekst achterflap

Na zijn eerdere boeken 'Westerwolke' en 'Stadskanaal is anders' duikt Sjoerd Visser opnieuw onder in het literaire landschap van de oude landstreek Westerwolde, grofweg van Oudeschans tot Ter Apel en van Alteveer tot Rhederbrug. Een bonte mix van fictie en non-fictie, gedichten en liedteksten die aanknopen bij zowel streekgeschiedenis als actualiteit, fantasie, sagen, dichterlijke indrukken over het landschap, de wijde vergezichten en het weer. De lezer wordt, waar ter wereld hij ook is, ondergedompeld in eigenheid en sfeer van Westerwolde en heeft na het lezen een beetje het gevoel zelf Westerwolder geworden te zijn.

Biografie

Sjoerd Visser (Nijmegen 1949) woont en werkt al meer dan dertig jaar in Westerwolde. Hij is import, spreekt de Groninger streektaal niet, maar heeft zich met drie Nederlandstalige boeken inmiddels een positie verworven als streekschrijver en dichter van Westerwolde. Eerst als dichter, gaandeweg is hij meer in de ban geraakt van het korte verhaal waarin actuele feiten levensecht vermengd worden met fictie. Sjoerd studeert aan de Schrijversacademie in Zwolle, is vooral met zijn verhalen een veelgevraagd spreker op open podia en andere evenementen in en buiten Westerwolde. Onder zijn eigen naam publiceert hij ook op Facebook.

Details

EAN :9789465092324
Auteur: 
Uitgever :Boekscout
Publicatie datum :  25-09-2024
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :209 mm
Breedte :147 mm
Dikte :18 mm
Gewicht :210 gr
Status :Te bestellen
Aantal pagina's :134