Mely & Lumi
Candy Jadoul
Nederlands | 03-04-2026 | 44 pagina's
9789403878140
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
23,75
Tekst achterflap
Candy Jadoul schrijft warme en fantasierijke verhalen voor jonge kinderen. Met haar boeken wil ze kinderen laten genieten van avontuur, dieren en mooie verhalen met een boodschap van hoop en vertrouwen. In Mely en Lumi en de regenboog volgen we twee kinderen en hun trouwe hondjes tijdens een bijzondere reis. Samen ontdekken ze de natuur, kijken ze naar de sterren en beleven ze het prachtige verhaal van Noach en de ark. Dit vrolijke kleur- en leesboek helpt kinderen spelenderwijs leren over vriendschap, vertrouwen en de mooie belofte van de regenboog. Candy Jadoul schrijft verhalen die kinderen laten dromen, kleuren en ontdekken.
Details
| EAN : | 9789403878140 |
| Uitgever : | Mijnbestseller B.V. |
| Publicatie datum : | 03-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 297 mm |
| Breedte : | 210 mm |
| Dikte : | 3 mm |
| Gewicht : | 149 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 44 |