De man die een vreemde was

Lina Bengtsdotter


Nederlands | 27-04-2024 | 320 pagina's

9789402709667

Paperback / softback


€ 21,99

 Voorraad in de winkel
   POD (Beschikbaar als print-on-demand.)




Tekst achterflap

Een spectaculair nieuw deel in de succesvolle Zweedse Charlie Lager-serie.

Als rechercheur Charlie Lager wakker wordt, kan ze zich de vorige avond nauwelijks herinneren. Toch heeft ze het gevoel dat haar iets ergs is overkomen. Tijd om de puzzelstukjes in elkaar te passen heeft ze niet, want ze moet halsoverkop naar Karlstad vertrekken om zich op de vermissing van de negen maanden oude Beatrice te storten. Geen gemakkelijke opdracht, zo blijkt al snel, want Beatrice’ ouders verkeren in shock en de media zitten boven op de zaak.
 
Als de eerste aanwijzingen nergens toe leiden, krijgt Charlie de indruk dat niemand de waarheid spreekt. Maar de kans om de baby levend terug te vinden wordt ieder uur kleiner, dus ze moet alles op alles zetten om de onderste steen boven te krijgen.

De man die een vreemde was is een intrigerende thriller over verraad en familiebanden die onder druk worden gezet.

‘Door de donkere humor, fascinerende personages en voortreffelijke schrijfstijl staat je met Lina Bengtsdotters boeken altijd veel leesplezier te wachten.’ Camilla Läckberg
 

Details

EAN :9789402709667
Auteur: 
Uitgever :HarperCollins Holland
Vertaler : Bianca Cornelissen
Publicatie datum :  27-04-2024
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :215 mm
Breedte :140 mm
Dikte :26 mm
Gewicht :402 gr
Status :POD (Beschikbaar als print-on-demand.)
Aantal pagina's :320
Reeks :  Charlie Lager