Ik Moet Je Iets Ergs Vertellen

...


Nederlands |

9789085200406

Hardback


€ 5,99

 Voorraad in de winkel




Korte beschrijving/Annotatie

Praktische handreiking voor rouwverwerking bij kinderen en tieners
De dood kan voor kinderen heel verwarrend zijn. Voor jonge kinderen is het moeilijk te begrijpen wat het overlijden van iemand concreet voor hen zal betekenen. Bij tieners speelt bij verlies het leren omgaan met emoties en gevoelens een grote rol. 

Ik moet je iets ergs vertellen is geschreven voor volwassenen (ouders, leerkrachten, jeugdleiders) die te maken krijgen met een kind of tiener in rouw. Het boek biedt veel praktische handvatten voor begeleiding bij rouwverwerking thuis, op school en in de kerkelijke gemeente. Er wordt uitgelegd wat rouw is, welke verschillende rouwtaken er zijn en wat de Bijbel zegt over lijden, verdriet en dood. 

De auteurs gaan uitvoerig in op emotionele verschillen tussen kinderen en tieners en leggen per leeftijdsfase uit welke reacties en gevoelens te verwachten zijn. Ook wordt besproken hoe je kinderen kunt voorbereiden op en betrekken bij een begrafenis.

Details

EAN :9789085200406
Auteur: 
Uitvoering :Hardback
Taal/Talen : Nederlands
Status :Niet bestelbaar