Dierenband haken

Helanda Gerrits


Nederlands | 17-04-2024 | 108 pagina's

9789083292199

Paperback / softback


€ 19,95

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar




Tekst achterflap

Dierenband haken

Licht uit, spot aan! Het is namelijk tijd om je klaar te maken voor hét haakfeestje van het jaar!

Het doek gaat langzaam omhoog en op het podium verschijnen de tien lieve en stoere dieren van de Dierenband. Achter het drumstel vinden we Aap Aaron die zorgt voor het goede ritme. Nijlpaard Nolan heeft bij het tweede nummer een geweldige gitaarsolo. Maar de Dierenband kan ook meer gevoelige of juist klassieke muziek spelen.

In Dierenband haken kun je aan de slag met 10 verschillende dieren en maar liefst 14 instrumenten! Dit muzikale gezelschap heeft extra veel talent. Je kunt de instrumenten en dieren namelijk mixen en matchen! Zo kan bijvoorbeeld Leeuw Louis de djembé bespelen, achter de vleugel plaatsnemen, maar ook de mooiste noten laten klinken uit de andere instrumenten.

Dierenband haken is het vierde haakboek van Helanda Gerrits vol kleurrijke ontwerpen die je stap-voor-stap kunt haken. Van Koala Kayden met de saxofoon tot aan de Buffel Benthe met haar harp. Klinkt dit jou ook als muziek in de oren? Pak dan alvast jouw haaknaalden en swing mee met de Dierenband!

Veel haakplezier en laat de haaknaald maar rock ’n rollen!

Details

EAN :9789083292199
Auteur: 
Uitgever :ABC Distributie
Publicatie datum :  17-04-2024
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :241 mm
Breedte :171 mm
Dikte :9 mm
Gewicht :369 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :108