Stout Konijn
Douwe-Sjoerd Boschman
Nederlands | 25-01-2021 | 36 pagina's
9789082421811
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 14,99
Korte beschrijving/Annotatie
Overal jezelf durven zijn en voluit gaan voor je dromen. Met Stout Konijn als lievelingsknuffel houdt niets je meer tegen! Een prentenboek over de onweerstaanbare kracht van knuffels... én keutels.
Tekst achterflap
Waarom doet Schreeuwmeeuw zo gemeen? Zeehond Tobber wil graag spelen op het strand... maar niet alleen. Gelukkig is daar Stout Konijn! Een zachte knuffel in een harde wereld... met een hele grote boodschap. Durf jij lief te zijn?
Slogan/Promotie
Het nieuwe prentenboek 'Stout Konijn - Wil jij mijn lievelingsknuffel zijn?' brengt de woeste Waddenwereld bij ons thuis. In een kleurrijk geïllustreerd prentenboek verovert Stout Konijn je hart. Een spannend én liefdevol voorleesverhaal op rijm, voor iedereen die van buitenspelen houdt en toe is aan een warme knuffel!
Biografie
Stout Konijn is een idee van spelontwerpers Douwe-Sjoerd Boschman en Ricardo Makosi. Voor het eerst gezien in 2013 op het Into The Great Wide Open festival op Vlieland, als gigagrote knuffel in de duinen die overal veels te grote knuffelkeutels achterlaat! Met de grenzeloze fantasie van alle kinderen op Vlieland is Stout Konijn uitgegroeid tot een bijzondere speelwereld. De wereld van het Stout Konijn prentenboekverhaal is in het echt te ontdekken in twee natuurspeelplekken op het eiland, verbonden met een avontuurlijk Dwaalspoor dwars door de Vlielandse natuur!
Inhoudsopgave
36 Pagina's met kleurrijke illustraties en korte zinnen op rijm. Gedrukt op stevig, duurzaam geproduceerd papier.
Details
EAN : | 9789082421811 |
Uitgever : | Pumbo.nl B.V. |
Publicatie datum : | 25-01-2021 |
Uitvoering : | Hardback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 229 mm |
Breedte : | 228 mm |
Dikte : | 12 mm |
Gewicht : | 348 gr |
Status : | Bestelbaar |
Aantal pagina's : | 36 |
Reeks : | Stout Konijn |
Keywords : | boot;bos;duinen;inclusief;knuffel;konijn;lief;meeuw;prentenboek;rijm;samen spelen;schreeuwmeeuw;stout konijn;strand;tobber;verstoppertje;vlieland;voorlezen;vrienden;vuurtoren;wadden;zee;zeehond;zoeken |