Reisdagboek Dubai
Anika Redhed
Nederlands | 13-11-2024 | 128 pagina's
9789080924147
Losse pagina's
Bekijk inkijkexemplaar
€ 20,00
Tekst achterflap
Beleef je vakantie naar Dubai dubbel
Ga je lekker op vakantie naar Dubai? Zon tanken in de winter? Maak van deze reis een episch reisverslag! Beschrijf je bezoek aan de enorme mall, de hoogste toren ter wereld de Burj Khalifa en je bezoekjes aan het strand. Hou bij hoeveel Ferrari's je onderweg tegenkomt en hoe vaak je bij het water was.
Er zijn pagina's om je aankopen, de namen van je nieuwe vrienden en de dingen die je opvallen op te schrijven. Geen paklijsten en algemene reistips, maar weetjes over Dubai, tijdsverschil en welke stekker je nodig hebt. Veel pagina's om te schrijven, zodat je na afloop bijna je eigen reisgids kan uitgeven! Als je veel schrijft, beleef je je vakantie naar Dubai dubbel. Laat je verbazen door alle records en leg dat gevoel vast!
Tip: Geef dit reisdagboek samen met het reisverhaal 'Cappuccino in het Midden-Oosten' cadeau. Dit travel journal heeft een handzaam formaat, omslag zonder plastic, praktische ringband en is geproduceerd in Nederland.
Biografie
Anika Redhed is auteur van de reeks 'Cappuccino in...' en ontwerper van reisdagboeken. Als ze niet reist is ze erover aan het schrijven of geeft ze lezingen. Als psycholoog fileert ze graag de mensheid onder het motto: elk land is interessant, zowel de toeristische als de verborgen plekken. Artikelen van haar zijn te vinden op verschillende internationale websites.
Details
EAN : | 9789080924147 |
Uitgever : | Reizen met Redhed |
Publicatie datum : | 13-11-2024 |
Uitvoering : | Losse pagina's |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 212 mm |
Breedte : | 162 mm |
Dikte : | 15 mm |
Gewicht : | 268 gr |
Status : | Bestelbaar |
Aantal pagina's : | 128 |