Tekst achterflap
Speel nu Ganzenbord met dit prachtig geïllustreerde brod van Ot en Sien. het spel bevat vier houten ganzen en een houten dobbelsteen. Wie haalt als eerste de finish? Onderweg zijn er nogal wat hindernissen, waardoor het helemaal niet zo makkelijk is om daar te komen!
Details
| EAN : | 9789079758586 |
| Uitgever : | Libre Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 01-09-2012 |
| Uitvoering : | Spel |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 404 mm |
| Breedte : | 174 mm |
| Dikte : | 45 mm |
| Gewicht : | 532 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Reeks : | Ot en Sien collectie |