Zolang er leven is
Hendrik Groen
Nederlands | 01-07-2025 | 320 pagina's
9789029090766
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 20,00
Nog niet beschikbaar, beschikbaar op 01/07/2025
Tekst achterflap
We leerden Hendrik Groen kennen door zijn dagboek Pogingen iets van het leven te maken. Samen met zijn vriend Evert en de andere leden van de Oud-maar-niet-dood-club probeert Hendrik zijn laatste levensjaren in een verzorgingshuis in Amsterdam-Noord zo aangenaam mogelijk te maken.
Van tijd tot tijd valt het Hendrik zwaar om de moed erin te houden. Gelukkig heeft hij de pen weer opgepakt. Met de hem zo kenmerkende charmante humor neemt hij de medebewoners, de directie, zijn vrienden en de ouderdom in het algemeen op de korrel, waarbij hij zichzelf zeker niet spaart.
De pers over Zolang er leven is
'De dagboekfragmenten zijn charmant, soms hilarisch.' Elsevier
'Op elke dag wordt weer even geniaal gereflecteerd. Actualiteit, humor en de zwaarte van het leven komen in perfecte balans aan de orde.' **** Boekenkrant
'Instant humeur-oppepper!' Zin
Biografie
Hendrik Groen publiceerde drie dagboeken, Pogingen iets van het leven te maken, Zolang er leven is en Opgewekt naar de eindstreep. De vertaalrechten zijn verkocht aan 36 landen, de eerste twee kregen beide de NS Publieksprijs en zijn bewerkt voor tv en theater. In 2018 verscheen de roman Leven en laten leven, die op nummer 1 binnenkwam in de Bestseller 60. In 2019 verscheen de prequel op de dag boeken, Een kleine verrassing. Van de boeken van Hendrik Groen zijn ruim 900.000 exemplaren verkocht in Nederland en Vlaanderen. Hendrik Groen is een pseudoniem.
Details
EAN : | 9789029090766 |
Uitgever : | Meulenhoff Boekerij B.V. |
Publicatie datum : | 01-07-2025 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Status : | Nog niet beschikbaar |
Aantal pagina's : | 320 |
Keywords : | amsterdam-noord;bejaardentehuis;dagboek;eenzaamheid;hendrik groen;humor;liefde;oud-maar-niet-dood club;ouder worden;verlangen |