Omdat ik je zie
Eva Posthuma de Boer
Nederlands | 05-03-2026 | 280 pagina's
9789026365935
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
23,99
Korte beschrijving/Annotatie
De nieuwe roman van bestsellerauteur Eva Posthuma de Boer. Over verlies, vriendschap en liefde. 'Eva Posthuma de Boers beste roman tot dusver.' - HP/De Tijd
Tekst achterflap
Als je leeftijd een 9 bevat, is het tijd voor beslissingen, weet Lou Rijziger. Ze is 49. Alleen heeft zij de beslissingen niet zelf in de hand.
Vlak na het overlijden van haar vader wordt Lou Rijziger ontslagen als columnist bij de krant – de krant waar haar vader politiek verslaggever was. De chef biedt haar een baantje aan als opschoner van het necrologieënarchief. Een ondankbare klus, denkt ze. Maar ze raakt gefascineerd door het genre van de Posthuma, en komt het laatste verhaal van haar vader op het spoor. Dat leidt naar Spanje. Met haar kat Broer, de zesjarige Emmy en een zakje met as van haar vader begint ze aan een reis naar het zuiden.
Omdat ik je zie is de LINDA. Lekker Lezen-boekenclubtitel van het voorjaar 2026 en een absolute leestip voor dit seizoen.
Over Omdat ik je zie:
‘Omdat ik je zie is ontroerend, eenvoudig en veelomvattend tegelijk’ - NRC 4 ballen
'Vlot geschreven pageturner, waarin Posthuma de Boer de personages met veel empathie tot leven wekt.'- Trouw
'Omdat ik je zie is Eva Posthuma de Boers beste roman tot dusver.' - HP/De Tijd
'Een hele dikke tip!' - Margriet
'Prachtig boek.' MAX Magazine
Biografie
Eva Posthuma de Boer is schrijver. Van haar hand verschenen de romans Eindeloze dagen, Lichthart, De Comedy Club, Ica en En het wonder ben jij. Haar alom geprezen roman De hand van Mustang Sally werd een bestseller en MEZZA Boek van het Jaar.
Details
| EAN : | 9789026365935 |
| Uitgever : | Ambo/Anthos B.V. |
| Publicatie datum : | 05-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 217 mm |
| Breedte : | 140 mm |
| Dikte : | 26 mm |
| Gewicht : | 370 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 280 |