Bunnie vs Monkie en knetterveel konijnen!
Jamie Smart
Nederlands | 29-04-2026 | 224 pagina's
9789025782337
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
16,99
Tekst achterflap
In 'Bunnie vs Monkie en knetterveel konijnen!', deel 9 in de supergrappige graphic novel-serie voor kinderen, wordt Monkies grootste angst werkelijkheid. Bereid je voor op nóg meer chaos, kattenkwaad en heel veel grappen en grollen. Perfect voor lezers vanaf 8 jaar die houden van grappige stripboeken en graphic novels bomvol humor.
Monkie en de bende zijn Bunnie kwijt: hij is VERDWENEN! De zoektocht naar hun vriend (en vijand natuurlijk) raakt volledig ontspoord als ze worden tegengewerkt door een leger Verkeerde Bunnies: Bejaarde-Bunnie, Neander-Bunnie, de mysterieuze Schaduw-Bunnie en Niet Bunnie (die verdacht veel op Bunnie lijkt, maar het dus niet is!?)...
'Bunnie vs Monkie' is een onweerstaanbare serie kinderboeken met strips, ideaal voor kinderen die graag makkelijk lezen, dol zijn op veel illustraties en houden van kleurrijke, grappige avonturen. De Britse auteur en illustrator Jamie Smart, winnaar 'Best Illustrated Children's Book' en 'Illustrator Of The Year' in 2024, bewijst met dit deel opnieuw waarom deze full colour graphic novels zo geliefd zijn bij jonge lezers én hun ouders.
Recensie/Quote
Een heerlijk hysterisch en humoristisch graphic-novel (stripverhaal) weer vol gekke figuren en idiote gebeurtenissen. En natuurlijk heeeeel veeeel bunnies!!
Details
| EAN : | 9789025782337 |
| Uitgever : | Gottmer Uitgevers Groep b.v. |
| Vertaler : | Leonie Hardeman |
| Publicatie datum : | 29-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 218 mm |
| Breedte : | 146 mm |
| Dikte : | 18 mm |
| Gewicht : | 488 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 224 |
| Reeks : | Bunnie vs Monkie |