De mooiste verhalen uit de klassieke muziek
Diversen
Nederlands | 02-11-2022 | 248 pagina's
9789025777081
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 27,99
Tekst achterflap
'De mooiste verhalen uit de klassieke muziek' is een prachtige grote verzamelbundel van de klassiekemuziekserie die jarenlang het paradepaardje van Gottmer én de boekhandel was. In deze prachtig vormgegeven bundel staan maar liefst 8 sprookjes en geliefde verhalen uit de oorspronkelijke serie cd-boeken: 'Assepoester', 'De notenkraker', 'De schilderijententoonstelling', 'Doornroosje', 'Peer Gynt', 'Peter en de Wolf', 'Het carnaval der dieren' en 'Het zwanenmeer'.
'De mooiste verhalen uit de klassieke muziek', een toekomstige klassieker vol sprookjes en verhalen, brengt de grootste namen uit de kinderboeken- en muziekwereld samen. Bewerkt door topauteurs als Elle van Lieshout en Erik van Os, Marjet Huiberts, Harmen van Straaten, Marjolein Hof en Bette Westera, en geïllustreerd door kinderboekenkrachtpatsers als Thé Tjong-Khing, Sieb Posthuma, Noëlle Smit, Philip Hopman, Martijn van der Linden, Sylvia Weve en Charlotte Dematons is deze serie goed voor ruim 130.000 verkochte exemplaren.
Recensie/Quote
'De mooiste verhalen uit de klassieke muziek' is geschreven in vlotte, sprekende stijl in bewerkingen van bekende auteurs als Bette Westera, Harmen van Straaten en Marjolein Hof. Van sprookjesachtige kleurenillustraties voorzien door geronmmeerde illustratoren als Thé Tjong-Khing, Martijn van der Linden en Charlotte Dematons.
Details
EAN : | 9789025777081 |
Uitgever : | Gottmer Uitgevers Groep b.v. |
Publicatie datum : | 02-11-2022 |
Uitvoering : | Hardback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 239 mm |
Breedte : | 237 mm |
Dikte : | 27 mm |
Gewicht : | 1202 gr |
Status : | Bestelbaar |
Aantal pagina's : | 248 |