Het laatste huis

Er ligt iets begraven achter het laatste huis van de straat. Maar het is niet wat je denkt.

EAN: 9789022597248
Publicatiedatum:  10-01-2023
Formaat: Paperback / softback
Taal: Nederlands
Aantal bladzijden: 336

    Bestelbaar , available on 10/01/2023

Fenomenale, duistere spanning voor de fans van Thomas Olde Heuvelt, J.D. Barker en Gillian Flynn – uitgeroepen tot thriller van de maand in The Times, The Observer én The Guardian

Ted Bannerman woont in het laatste huis aan de bosrand. Het is er wat eenzaam: zijn dochter Lauren is er niet altijd en verder heeft hij alleen zijn kat Olivia. Het is er ook wat bedrukkend, met de dichtgetimmerde ramen en de spiegels die Ted heeft moeten weghalen toen hij zichzelf er niet meer recht in kon aankijken. En dan zijn er nog de vreemde geluiden op de zolder en datgene wat er achter het huis in het bos begraven ligt. Dan krijgt de straat een nieuwe bewoonster. Eentje die bijzonder geïnteresseerd lijkt in Ted en in een meisje dat jaren geleden in deze omgeving verdween.

Dit is het verhaal van een moordenaar. Van een gestolen kind. Van wraak. Dit is het verhaal van Ted, Lauren en Olivia, die in een doodgewoon huis aan het einde van een doodgewone straat wonen. Al deze dingen zijn waar. En toch zijn sommige ervan leugens. Want er ligt iets begraven achter het laatste huis aan de bosrand. Maar het is niet wat je denkt.

Collega-auteurs en de pers over Het laatste huis

‘Ward heeft het indrukwekkende talent om je met elke zin meer de stuipen op het lijk te jagen.’ Thomas Olde Heuvelt

‘De ophef rond dit boek is volkomen terecht. Ik heb het gelezen en het blies me omver. Het is een echte zenuwvergruizer die zijn verbijsterende geheimen tot het allerlaatst bewaart. Ik heb sinds Gone Girl niet meer zoiets spannends gelezen.’ Stephen King

‘Als je naar een heel, heel duistere plek wilt gaan is dit het boek voor jou. Een indrukwekkend staaltje vertelkunst, een intelligente psychologische thriller die je scherp houdt.’ The Times, thriller van de maand

Catriona Ward schreef met Het laatste huis haar internationale doorbraak-boek: het werd uitgeroepen tot thriller van de maand in The Times, The Observer én The Guardian en ook de filmrechten werden verkocht.

    EAN: 9789022597248
    Auteur: 
    Uitgever: Meulenhoff Boekerij B.V.
    Vertaler:  Mariëtte van Gelder
    Publicatiedatum:   10-01-2023
    Formaat: Paperback / softback
    Taal: Nederlands
    Hoogte: 230 mm
    Breedte: 150 mm
    Dikte: 32 mm
    Gewicht: 576 gr
    Voorraad:  Bestelbaar
    Aantal bladzijden: 336
    Trefwoorden:   horror;leugens;moordenaar;stephen king;thomas olde heuvelt