De verloren dochter

1939. De Berlijnse Amanda vlucht met haar twee dochters naar Frankrijk, maar dan slaat het noodlot toe…

Armando Lucas Correa

EAN: 9789022587300
Publicatiedatum:  01-01-2019
Formaat: Paperback / softback
Taal: Nederlands
Hoogte: 141 mm
Breedte: 215 mm
Dikte: 29 mm
Gewicht: 459 gr
Aantal bladzijden: 304

   Leverbaar

Voor de lezers van Kristin Hannah en Markus Zusak

Een onvergetelijk verhaal, gebaseerd op ware gebeurtenissen,
over liefde en schuld tijdens de Tweede Wereldoorlog, van de auteur van Het Duitse meisje

Berlijn, 1939. Na het overlijden van haar man vlucht Amanda Stenberg met haar twee dochters naar Frankrijk. Maar ze komt slechts met één van hen op de plaats van bestemming aan. En zelfs dan is hun vrijheid niet van lange duur.

New York, 2015. Toen de Française Elise Duval na de Tweede Wereldoorlog in New York aankwam, liet ze haar verleden achter zich. Inmiddels is ze tachtig en heeft ze al jaren niet meer aan de oorlog of haar geboorteland Frankrijk gedacht. Dan staat er een vrouw op de stoep met een stapel brieven van Elises moeder, geschreven tijdens de oorlog. Na zeventig jaar blijkt welke gruwelijke keuzes iedereen moest maken om de oorlog te overleven, en hoe die keuzes nog decennialang hun schaduw werpen.

De verloren dochter is een hartverscheurende, meeslepende en prachtig geschreven familiesaga over liefde, overleven en hoop tegen alle verwachtingen in.


De pers over Het Duitse meisje

‘Deze tragedie, zoveel jaar genegeerd, bevat een les die de wereld moet leren en nooit meer vergeten: heb medeleven met vluchtelingen.’ Ana Maria (Karman) Gordon, overlevende van de SS St. Louis

‘Het feit dat het verhaal is gebaseerd op een drama dat echt is gebeurd, maakt het extra lezenswaardig.’ Nederlands Dagblad

‘Een aangrijpend en hartverscheurend Holocaust-verhaal; de lijst van passagiersnamen achter in het boek draagt nog bij aan de impact ervan.’ Library Journal

    EAN :9789022587300
    Auteur : Armando Lucas Correa
    Uitgever :Meulenhoff Boekerij B.V.
    Publicatiedatum :  01-01-2019
    Formaat :Paperback / softback
    Taal :Nederlands
    Hoogte :141 mm
    Breedte :215 mm
    Dikte :29 mm
    Gewicht :459 gr
    Voorraad :Beschikbaar
    Aantal bladzijden :304 b.
    Trefwoorden :  berlijn;dochter;eenzaamheid;frankrijk;het duitse meisje;massamoord;moeder;new york;tragedie;tweede wereldoorlog;verraad