Venuskind
Sònia Lleonart Dormuà
Nederlands | 26-06-2025 | 320 pagina's
9789021055633
Paperback / softback
€ 22,99
Nog niet beschikbaar, beschikbaar op 26/06/2025
Korte beschrijving/Annotatie
Voor de lezers van Ildefonso Falcones en Dan Brown. Met het prachtige Toscaanse landschap als decor is dit een verhaal vol kunst, passie, mysterie en intriges dat je zeker niet wilt missen!
Tekst achterflap
Venuskind van Sònia Lleonart Dormuà is een prachtige historische roman over de zoektocht naar een eeuwenoud geheim dat meerdere generaties omspant. Ideaal voor liefhebbers van Italië, kunstgeschiedenis en meeslepende verhalen.
In Florence, de stad van kunst en liefde, krijgt Carla Bas, een getalenteerde restaurateur, de kans van haar leven: werken aan een prestigieuze Botticelli-tentoonstelling. Daar ontdekt ze een verborgen dagboek van Botticelli dat een eeuwenoud geheim onthult over een verboden liefde en een verloren schilderij. De zoektocht naar dit schilderij vormt het mysterie dat Carla moet oplossen, terwijl ze de waarheid over haar verleden ontdekt.
Biografie
Venuskind is de debuutroman van de Catalaanse auteur Sònia Lleonart Dormuà. Ze is ondernemer en commercieel directeur van een Spaans softwarebedrijf. Haar passie voor literatuur, kunst en fotografie kan zij kwijt in dit wervelende debuut, dat een verkoopsensatie werd in Spanje.
Details
EAN : | 9789021055633 |
Uitgever : | Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij |
Publicatie datum : | 26-06-2025 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Status : | Nog niet beschikbaar |
Aantal pagina's : | 320 |