27,99
Nog niet beschikbaar, beschikbaar op 15/09/2026
Tekst achterflap
Vegetarisch koken zoals het hoort: kleurrijk en zonder compromis
Meer dan 80 recepten, stuk voor stuk kleurrijk, vrolijk en verrassend. Manon Jousset, online beter bekend als Courgetti Confetti, deelt in dit boek haar favoriete recepten. Van familierecepten zoals de komkommersalade van haar Franse oma en de geweldige crêpes van haar vader, tot courgetti-eitjes met hot honey feta. En van chocoladefondanttaart tot boterbonen alla melanzane. Manon neemt je mee door haar keuken met een missie: laat de wereld wat vaker vegetarisch eten, zonder ook maar iets in te leveren op smaak of plezier.
Daarnaast laat Manon je ook zien hoe je het meeste uit je voorraadkast kan halen, en is er een heel hoofdstuk gewijd aan fromage! Ruim de helft van de recepten kunnen veganistisch en/of lactosevrij gemaakt worden, en bijna alle recepten glutenvrij, dus er is echt voor ieder wat wils.
Dit is geen kookboek dat je in de kast zet, maar dat altijd op je aanrecht ligt.
Manon Jousset (1993) begon eind 2020 met het delen van recepten op Instagram via @courgetticonfetti. In 2023 besloot ze haar baan op te zeggen om zich volledig te richten op het koken. Alle gerechten zijn vegetarisch en lekker, van gezonde ontbijtjes en borrelhapjes tot makkelijke dinerrecepten en de lekkerste desserts. Manon staat bekend om haar creatieve smaakcombinaties, en blijft altijd verrassen.
Biografie
Manon Jousset (1993) begon in 2020 met het delen van recepten op Instagram via @courgetticonfetti. In 2023 besloot ze haar baan op te zeggen om zich volledig te richten op het koken. Alle gerechten zijn vegetarisch en lekker, van gezonde ontbijtjes en borrelhapjes tot makkelijke dinerrecepten en de lekkerste desserts. Manon staat bekend om haar creatieve smaakcombinaties, en blijft altijd verrassen.
.
Details
| EAN : | 9789000402656 |
| Uitgever : | Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum |
| Publicatie datum : | 15-09-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Status : | Nog niet beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 216 |
| Keywords : | courgetti confetti;familierecepten;foodfluencer;franse keuken;instagram;kaas;tiktok;vegetarische recepten |